Vereniging

De Meister Sport Vereniging is opgericht op 2 juli 1960. 

Via wandelvereniging, gymnastiekvereniging (in 2000 samengegaan met Excelsior als Mexs2000), voetbalvereniging (opgeheven) zijn we nu als volleybal vereniging actief.

De vereniging heeft ca. 35 leden die ieder op hun eigen manier de sport bedrijven.

Er is ruimte voor spelen op niveau en eveneens voor het spelen op een iets meer recreatief wedstrijd niveau. Het is natuurlijk ook mogelijk om alleen de trainingen te volgen zonder aan de wedstrijden deel te nemen.

Zo spelen er twee teams in de B poule van de Noorderlijke Volleybal Competitie.

In 2010 vierde de vereniging haar 50 jarig bestaan middels een uitje naar Midlaren waar sportief gestreden werd op de highland games en aansluitend werd genoten van een heerlijke barbecue.

Om het voorbestaan van onze vereniging en onze prachtige sport beter te kunnen waarborgen is er onlangs een promotieteam opgericht. Dit team zal onze vereniging onder grotere aandacht proberen te brengen waarbij het doel in eerste instantie de jeugd is. Door hun inzet zijn er dit seizoen drie jeugdteams geformeerd die allen uitkomen in de jeugdpoule van de Noorderlijke Volleybal Competitie.

Zo ziet U, na 50 jaar MSV is de vereniging nog steeds bruisend! 

 

Gerrie Boer

Voorzitter Meister Sportvereniging 

 

Sponsoren